FAQ

?

Je tento business vůbec legální?

Ano je, avšak každá země má své vlastní zákony, kterými je třeba se řídit.

?

Je potřeba být OSVČ/mít firmu, abych mohl vstupenky prodávat?

V začátcích určitě ne. Ovšem pokud prodáváš vstupenky pravidelně za desetitisíce měsíčně, jedná se o soustavnou výdělečnou činnost, která by měla být přihlášena dle zákonů ČR. Prodej vstupenek je podnikání jako každé jiné. Se vším klientům poradíme a pomůžeme.

?

Kde vstupenky prodáváte?

Vstupenky prodáváme na největších sekundárních platformách na světě jako je Viagogo, Stubhub nebo Vividseats. Dále využíváme lokální bazary.

?

Co se stane, když neprodám vstupenky?

Ve velice ojedinělých případech se může stát, že se nám nepodaří vstupenky prodat. Prodej vstupenek je podnikání jako každé jiné a nese s sebou tedy i riziko. Našim úkolem je tuto situaci eliminovat.

?

Proč zákazník si zakoupí vstupenky dráž, než je nákupní cena?

Důvodů je zde několik, např. když někdo chce jít na událost, ale v oficiálním prodeji byly vstupenky už vyprodané a nezbývá mu jiná možnost než nakoupit na sekundárních marketech.

?

Jak vysoké jsou výdělky?

Prodej vstupenek je vysoce profitabilní business, kde se profit běžně pohybuje okolo 50-100% (někdy méně, někdy i více). Snažíme se zaměřovat na vysoce profitabilní události konané především v zahraničí, kde je vyšší kupní síla, než tady v ČR.

?

Kdy mi přijde výplata z prodejů?

Při prodeji na sekundárních marketech výplata přichází obvykle okolo 5-10 pracovních dní po uskutečnění události. Platforma Stubhub nabízela možnost vyplácení USA a CAN událostí okolo 5-10 pracovních dní po prodeji. Nicméně tato funkce je dočasně pozastavena z důvodů pandemie Covid-19.

?

Co všechno obsahují vaše služby?

Nabízíme kompletní kurz, ve kterém tě naučíme, jak správně prodávat vstupenky a být profitabilní. O vše se staráme my a ty si jen vybíráš příležitost, do které chceš investovat. Máme 3 letou praxi v zahraničí, kde poskytujeme naše služby.

?

Proč bych se měl připojit teď a ne třeba za pár měsíců?

Každého ovlivnila situace pandemie Covid-19, která nám všem překazila životy, avšak blýská se na lepší časy, kdy pandemie se blíží ke konci. Postupně se začínají konat události po celém světě, a proto je vhodné využít příležitosti, kdy po roce se lidé budou chtít začít opět bavit a navštěvovat své oblíbené události.

?

Můžu si kdykoliv zrušit členství?

Ano můžeš. V členské sekci je k dispozici tlačítko pomocí kterého můžeš své členství zrušit.
Možné je to do 3 dnů do dalšího platebního období.

?

Jaký je doporučený kapitál?

Doporučujeme minimálně 500€ na měsíční a 3 měsíční členství. U ročního doporučujeme 1000€+